Žuvo garsus Kinijos laipiotojas stogais: mirtiną kritimą nuo 62 aukšto nufilmavo jo kamera (VIDEO)

wu-yongningas-5a2eb66b3bc90

Pasidalink su draugais Facebook'e!

wu-yongningas-5a2eb66b3bc90

Nutrūktgalvį aukščio fanatiką, laipiotoją stogais Wu Yongningą turbūt galima vadinti vienu tų, apie kuriuos sakoma – prisižaidė. Per didelė drąsa ir beprotiška loterija su mirtimi baigėsi tragedija – 26-erių vaikinas ryžosi iššūkiui dėl piniginio prizo, tačiau žuvo nukritęs nuo 62 aukštų dangoraižio stogo.

Wu Yongningas savo paskutinį ekstremalų triuką filmavo, tokiu būdu buvo įamžintas ir mirtinas kritimas. Kamerą jis buvo pritvirtinęs prie kito pastato. Vaizdo įrašas žaibiškai išplito socialiniuose tinkluose. Įraše matyti, kaip W.Yongningas pakibęs ant dangoraižio stogo atbrailos bando išsilaikyti darydamas prisitraukimus. Tačiau galiausiai pritrūksta jėgų ir atsikabinęs nukrenta. Nelaimingas atsitikimas įvyko Kinijos mieste Čangša. W.Yongningą jau be gyvybės ženklų ant žemiau esančios terasos grindinio rado dangoraižio langus valęs darbuotojas.

Šis triukas ekstremalui turėjo atnešti sėkmę – jis šiam iššūkiui ryžosi bandydamas laimėti daugiau nei 12,5 tūkst. eurų piniginį prizą, o tuos pinigus ketino skirti sergančios mamos gydymui ir būsimoms savo vestuvėms. Po šio iššūkio W.Yongningas ketino pasipiršti mylimai merginai. Būtent ji, praėjus mėnesiui po nelaimės, socialiniame tinkle Weibo pranešė Wu gerbėjams apie jo mirtį. Internautai dar lapkričio mėnesį Weibo tinkle pasigedo ekstremalo įrašų, tačiau tik gruodžio 8-ąją jo širdies draugė oficialiai paskelbė – vaikinas žuvo, nelaimė įvyko lapkričio 8-ąją. Wu anksčiau dirbo mažai apmokamu aktoriumi įvairiuose kiniškuose filmuose, kol 2017-ųjų pradžioje tapo didelio populiarumo sulaukusiu laipiotoju stogais, talpinančiu savo video internete ir uždirbančiu iš reklamos. Kinijoje daugiau nei milijoną sekėjų socialiniuose tinkluose ir video portaluose turėjęs vaikinas karstėsi dangoraižiais, nenaudodamas jokios įrangos. Kaip pats buvo sakęs, jis pasitikėjo kovos menų treniruočių įgūdžiais ir kruopščiu planavimu.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/pasaulis/zuvo-garsus-kinijos-laipiotojas-stogais-mirtina-kritima-nuo-62-auksto-nufilmavo-jo-kamera-1052-895246


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai