seksas

Tvirtinimas, kad moters sveikatai oralinis seksas neduoda jokios naudos – mitas, nes tyrėjai nustatė, kad nuo oralinių glamonių moteris patiria ne tik malonumą.

Atstato dantų emalį

Spermoje yra naudingų medžiagų, stiprinančių dantų desnas. Be to, joje esantis cinkas ir kalcis ne blogiau, nei brangiai kainuojančios dantų pastos, atstato dantų emalį. Praktikuojant oralinį seksą du kartus per savaitę, karieso tikimybė sumažėja 40 proc.

Padidėja krūtinės apimtys

Vyrų spermoje yra prostaglandinų hormonų. Prieš patekdami į organizmą, jie stimuliuoja moteriškų hormonų estrogenų veiklą. Tada moterims pagražėja oda ir plaukai. Be to, dėl padidėjusio estrogenų hormonų lygmens organizme, padidėja ir krūtų bei šlaunų apimtys. Ir nereikia jokių plastinių chirurgų pagalbos! Suprantama, efektas pasiekiamas tada, jei moteris nuryja spermą.

Degina kalorijas

Mokslininkų tvirtinimu, kas 26 minutes prancūziško bučinio sudeginama kalorijų vienos suvalgytos picos. O 53 minutes oralinio sekso, pasibaigusio orgazmu, sunaikina tris mėsainius ir pakuotę bulvių traškučių.

Pašaliną stresą

Oralinio sekso metu stimuliuojamos lūpų nervų galūnės ir perdirbamas oksitocino hormonas, padedantis pašalinti stresą bei įtampą ir atpalaiduoti. Taip pat specialistai pastebi, kad spermoje yra lipidų ir amino rūgščių, kurios pasižymi puikiu poveikiu prieš skrandžio stresinius susirgimus – gastritą, kolitą, opaligę.

Padeda vaisiui „prigyti“ gimdoje

Darydama minetą moteris gauna partnerio DNR porciją. O pastojus, tai padeda vaisiui „prigyti“ gimdoje. Juk po apvaisinimo kartais nesuveikia partnerio baltymų „atpažinimo“ mechanizmas ir vaisius atmeta. Tačiau esant pastoviam kontaktui su sperma organizmas pripranta prie jos, o imuninė sistema priima partnerio baltymus ne kaip svetimkūnius. Todėl prieš apvaisinimą gydytojai rekomenduoja trijų savaičių oralinio sekso „kursus“.